Зобов’язання та ліцензія

Користувачам журналу «Наука та наукознавство» гарантується можливість вільного доступу до читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку та посилань на повні тексти статей журналу.

Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути використані в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, проте обов’язковим є посилання на матеріали, оформлені належним чином (наприклад: автор, назва статті, «Наука та наукознавство», рік видання, номер журналу, сторінки, номер рисунку, і DOI статті).

Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Наука та наукознавство» дозволено тільки за згодою редакції журналу.

Всі автори, статті яких публікуються у даному виданні, залишаються власниками авторських прав на опубліковані матеріали та погоджуються на такі умови їхньої публікації:

статті (матеріали) в журналі «Наука та наукознавство» публікуються на умовах відкритого доступу за ліцензією СС BYNCND 4.0 (Creative Commons)

За цією ліцензією користувачі можуть вільно поширювати (копіювати та розповсюджувати) матеріал у будь-якому вигляді чи форматі на умовах із зазначенням авторства, некомерційно та без похідних. Більш детально з умовами можна ознайомитись тут: https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/

З авторами статей укладається Ліцензійний договір.

Подання статей та матеріалів до редакції журналу, їх розгляд та публікація в журналі – безкоштовні.